STATYBINIŲ KONTEINERIŲ NUOMA

Nors daugelis linkę į atliekų išvežimo procesą žiūrėti pro pirštus, tačiau bet kokios ne vietoje paliktos statybinės bei pramoninės atliekos gali užtraukti nemažą baudą už švaros taisyklių pažeidimą. Be to, atliekoms pergabenti reikalingas tam tinkamas transportas. Dėl šių priežasčių, jeigu remontuojate ar statote namą, siūlome pasinaudoti mūsų statybinių atliekų konteinerių nuomos paslaugomis. GPAIS sistema Esame sąžiningi atliekų tvarkytojai. Besąlygiškai gerbiame kiekvieną savo klientą, mus supančią aplinką. Sklandžiai dirbame su GPAIS sistema, todėl pateiksime duomenis į GPAIS sistemą pagal reikalavimus. Talpūs ir patvarūs konteineriai UAB „Gruzdeda“ nuomojami 8 m³ tūrio šiukšlių konteineriai gali būti naudojami tiek statybiniam laužui bei atliekoms (betonui, plytoms, čerpėms ir kt.), tiek buitinėms šiukšlėms. Konteineriai yra itin talpūs ir patvarūs, todėl jums teliks rūpintis remonto darbais. Šiukšlių konteinerių nuoma – tai paslauga, skirta fiziniams asmenims, atliekantiems buto ar namo remontą, bei įmonėms, vykdančioms įvairius statybos darbus. Kaip vyksta konteinerių atvežimas? Mūsų profesionali ir ilgametę patirtį turinti komanda reaguoja itin operatyviai ir greitai. Pateikus užsakymą mūsų internetinėje svetainėje nurodytu kontaktiniu telefonu, pageidaujamą kiekį konteinerių atvežame tiesiai į nurodytą vietą (Kaune ir Kauno rajone) jums patogiu laiku. Konteineris paliekamas stovėti nemokamai savaitę, kol bus pilnai pripildytas. Kada atliekos išvežamos? Vos konteineris ar konteineriai yra pripildomi atliekomis, mūsų komanda juos tuoj pat išveža iš remonto, statybų vietos ir pakeičia tuščiais konteineriais. Statybinių atliekų konteinerių nuoma padės išvengti nepatogumų ir bereikalingų rūpesčių, todėl visą savo dėmesį ir laiką galėsite nevaržomai skirti remonto bei statybos darbams. Kodėl rinktis mus?
  • Dirbame su GPAIS Sistema;
  • Pasirinkdami mus, pasirenkate aukščiausio lygio aptarnavimą, kurį suteikė ilgametė darbinė patirtis;
  • Kaune ir Kauno rajone esame viena operatyviausių įmonių;
  • Siūlome konkurencingas kainas;
  • Į mūsų konteinerius galima krauti bet kokio tipo šiukšles;
  • Paskambinus kontaktuose nurodytais numeriais iš anksto, Jūsų pageidajamas konteinerių kiekis į nurodytą vietą bus pristatytas tiesiog žaibiškai;
  • Jūsų patogumui, konteinerius pristatysime Jūsų pasirinktu laiku;
  • Pripildytus konteinerius išvešime patys ir pakeisime juos tuščiais, taip taupydami Jūsų brangų laiką, todėl statybinius darbus galėsite tęsti be papildomų trikdžių.
             

Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus: +37060958843,  kestasgruzdeda@gmail.com

+370 609 58843

Dirbame
I-V nuo 8:00 iki 17:00
Pagal susitarimą ir po/prieš darbo valandų
Adresas
Guobų g. 6A, Giraitė, Kauno raj.
El.paštas
kestasgruzdeda@gmail.com

Kodėl rinktis mus?

Išduodame utilizavimo
pažymas

Greitai. Kruopščiai.
Atsakingai.

Konteinerių nuoma
tą pačią dieną

TAUPYK LAIKĄ – rezervuok internetu