ŠIUKŠLIŲ IŠVEŽIMAS MAŽAIS KIEKIAIS

 

Šiukšlių išvežimas mažais kiekiais – nuo 1m³ iki 5m³, tiems, kurie atlieka smulkius statybinius ar kosmetinius remontus ir jiems nereikalingas šiukšlių konteineris, mes siūlome manevringus ir talpius mikroautobusiukus, kuriais išvešime jūsų statybines ar buitines atliekas. Toks šiušklių išvežimo būdas yra labai patogus, nes Jūsų kiemo ar įvažiavimo į objektą neužstoja šiukšlių konteineriai ar atliekų krūvos, taigi aplinka atrodo tvarkingai ir švariai, net gi darbų metu!

Dabar Jums nebereikia nuomotis konteinerio, kad atsikratytumėte statybinėmis šiukšlėmis, nuo šiol mūsų atliekamas net ir smulkaus kiekio šiukšlių išvežimas, pasirūpins Jūsų atliekomis greitai, nebrangiai ir profesionaliai. Atvykstame į Jūsų pageidaujamą vietą, surenkame ir sukrauname visas Jūsų statybines ar buitines atliekas, ir išvežame jas už Jus, todėl Jums niekuo nereikia rūpintis bei galite greičiau dirbti!

UAB Gruzdeda siūlo tikrai patrauklų kainos ir kokybės santykį ir yra sukaupusi ilgalaikę patirtį, kurios dėka save drąsiai vadiname šiukšlių ir įvairiausių statybinių atliekų išvežimo profesionalais. Taigi net jei ir Jūsų statybos ar remonto darbai palieka ne itin daug šiukšlių, mes vis tiek galime jomis pasirūpinti už Jus ir sutaupyti Jūsų brangų laiką. Skambinkite nurodytais kontaktiniais numeriais jau dabar, užsisakykite mūsų paslaugą šiukšlių išvežimas mažais kiekiais ir pamirškite visus nepatogumus, kuriuos Jums sukeldavo statybinės atliekos, atliekant bet kokios rūšies remontą ar statybų metu.

 

dsc02482 dsc02484