KONTEINERIŲ NUOMA

 

UAB Gruzdeda siūlo savo paslaugą “šiukšlių konteinerių nuoma” tiek statybiniam laužui ir atliekoms, tiek buitinėms šiukšlėms. Nuomojame įvairius konteinerius, kuriuos galite naudoti įvairiausioms atliekoms (betono, plytų ir kitokiam statybiniam laužui) ar buitinėms šiukšlėms, o juos pristatome Jums patogiu laiku į reikiamą vietą, todėl Jums nereikės niekuo rūpintis.

Nuomojami skirtingų dydžių šiukšlių konteineriai yra talpūs ir patvarūs, o kadangi juos kartu su atliekomis išvežame patys, Jūs galite daugiau laiko skirti darbams, nes užpildytus konteinerius pakeičiame tuščiais. Šiukšlių konteinerių nuoma yra paslauga aktuali tiek fiziniams asmenims, atliekantiems buto ar namo remontą, tiek įmonėms, užsiimančioms įvairiausiais statybos darbais.

Pasirinkindami mus, užsitikrinate aukščiausio lygmens profesionalumą, kurį esame įgavę per ilgametę patirtį statybinių atliekų tvarkymo srityje, o taip pat patikimumą, nes Kaune ir Kauno rajone esame vieni operatyviausių, o jei pasiskambinsite nurodytais kontaktiniais numeriais iš anksto – Jūsų pageidaujamas konteinerių kiekis, Jūsų nurodytoje vietoje atsidurs tiesiog žaibiškai.

Taigi visiškai nesvarbu, kokias statybines ar buitines atliekas norite krauti – mūsų konteineriai tiks bet kokios rūšies šiukšlėms, o sukraudami jas į konteinerius ne tik palaikysite tvarką statybų aikštelėje ar savo kieme, tačiau pasiruošite patogiam jų išvežimui. Šiukšlių konteinerių nuoma – padės Jums išvengti įvairiausių nepatogumų ir sutaupyti brangaus laiko, o pasirinkdami šią paslaugą pas mus, tikrai nesuklysite, nes UAB Gruzdeda paslaugos pasižymi aukštu profesionalumu, žaibišku greičiu ir tikslumu.

dsc07477 dsc08332